Bizim gibi gezginlerin en büyük şikayeti, aradıkları turu istedikleri gibi bulamamak, yerel tur şirketlerine ulaşamamak ve turlara katılmak için fazlasıyla vakit kaybetmek. HesaplıTur, bu sorunu ortadan kaldırmak için, gezginler tarafından gezginler için kurulmuştur.
Tur şirketlerinin turlarını listelemelerine ve rezervasyon almalarına olanak sağlayan, B2B ve B2C bağlantıları kullanarak tur endüstrisi için teknoloji tabanlı çözümler sunan, bir tur bulma ve rezervasyon yapma platformudur. HesaplıTur, ürünlerinizin, kendi tüketici pazarlama çabalarımızın (B2C) yanı sıra GDS'ler, OTA'lar, Metasearch platformları ve İçerik Yayıncıları gibi basit B2B API'ler aracılığıyla milyonlarca gezgine erişmelerini sağlar.
Gezginlerin ücretsiz bir şekilde kullanabildiği hesaplitur.com, sektördeki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek düzeyde, turlarınızı listeleyip gezginlere tanıtabilmeniz, rezervasyon alabilmeniz ve iletişim kurabilmeniz için tasarlandı! Siz de aramıza katılarak, daha çok gezgine ulaşabilir, bu büyük ailenin bir parçası olabilirsiniz!

NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

HesaplıTur, sadece profesyonel tur şirketleriyle çalışır. Aşağıdaki formu doldurup başvurunuzu bize göndermenizin ardından, hakkınızda araştırma yapmaya başlayacağız. Belirle kriterleri geçen tur şirketleri aramıza katılabilirler.

Başvurunuz başarılıysa, size ulaşacağız. Sözleşme imzalayıp hesabınızı aktif ettikten sonra, ilk turlarınızı yayınlamanız için size yardımcı olacağız.

NELER SAĞLIYORUZ?

NASIL ÇALIŞIYOR?

1- Gezginler hesaplitur.com’da tur arıyor, karşılaştırıyor.
2- Beğendikleri tur için rezervasyon formu dolduruyorlar.
3- Gezgin bilgileri tur şirketine e-mail ile bildiriliyor.
4- Tur şirketi, gezgin ile iletişime geçip detaylar ve ödeme konusunda görüşüyor.
5- Turdan sonra gezgin turunuza yorum yapabiliyor.

Tüm bu faydalardan yararlanmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. İşletmenizin kriterlerimize uyması halinde, yetkilimiz tarafından aranacaksınız.