Hakkımızda

Biz Kimiz?

Gezmeyi ve yeni yerleri keşfetmeyi seven bir grup gezgin olarak yola koyulduk. Yeri geldi birinci sınıf takıldık, yeri geldi sırt çantamızla çıktık, çadır kurduk. Köşe bucak, ülke ülke dolaştık.

2010 yılında İzmir’de kurulup, 2014 yılında, bizi tarif ettiğini düşündüğümüz GEZGİN REKLAM adıyla faaliyetlerimize devam ettik. 2014 yılından bu zamana kadar “Turizm ve Seyahat Reklamcılığı” sektöründe birçok başarıya imza attık. 20’nin üzerinde destinasyon ve 200’e yakın turizm şirketi ile çalıştık. Bu zaman aralığında tecrübemiz ve başarılarımız arttı ve bugüne kadar birçok büyük ve başarılı projeler gerçekleştirdik.

Son olarak, hesaplitur.com ile turizm sektöründeki büyük bir açığı kapatmaya çalışarak, yurt içinde örneği olmayan bir projeyi hayata geçirdik.

Bizim gibi gezginler için hesaplitur.com sitesini kurduk ve turizm firmalarını, gezginler ile buluşturmayı amaçladık.

Turizm firmaları düzenledikleri turları hesaplitur.com’da yayınlayarak gezginlere ulaşabiliyor, daha hesaplı sundukları fiyatlar sayesinde, gezginler uygun fiyatlarla aynı tura sahip olabiliyor.


Gezginler Nasıl Yararlanıyor?

Site site dolaşıp tur arayarak vakit kaybetme devri hesaplitur.com ile bitti! Tek sayfada, istediğiniz lokasyonda, bütçenize, tarihlere uygun turları bulabilirsiniz. Yüzlerce tur firmasının cazip tur seçeneklerini filtreleyerek, yorumları okuyarak tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem zamanda tasarruf eder, hem de gezinize daha hesaplı sahip olabilirsiniz.

hesaplitur.com’da kayıtlı olan tüm tur şirketleri, TÜRSAB tarafından yetkilendirilmiş olup, aynı zamanda uzman ekibimiz tarafından değerlendirmeler yapılarak seçilmektedir. Siz de güvenilir tur şirketlerinin tüm ayrıcalıklarından hesaplitur.com farkı ile yararlanabilirsiniz.


Turizm Şirketleri Nasıl Yararlanıyor?

Hizmet verdiğiniz lokasyonda sıkışıp kaldınız mı? Aylık reklamlara yüksek rakamlar mı ödüyorsunuz? Artık tüm bunları unutun. hesaplitur.com sitesinde daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanındaki gezginler, sizin turlarınızı arıyor olabilirler.

hesaplitur.com sitesinde tur firmaları ve gezginler buluşuyor. Siz istediğiniz hedef kitleye ulaşın, gezginler de sizin sunduğunuz hesaplı turlardan yararlansınlar.

Eğer TÜRSAB yetki belgesine sahipseniz ve kendi turlarınızı düzenliyorsanız, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirketseniz, hesaplitur.com ailesinde yeriniz hazır demektir.


hesaplitur.com Takımına Katılın!

Ekibimize katılmak isterseniz, öz geçmişinizi ik@hesaplitur.com adresine gönderebilirsiniz!